Notice: تابع wpdb::prepare به طورنادرست فراخوانی شد. پرس‌وجو (query) حاوی تعداد صحیحی از دارنده‌های مکانی (placeholder) (2) برای تعداد آرگومان ارسال‌شده (3) نیست. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.8.3 افزوده شده است.) in /home/wordpress/public_html/wp-includes/functions.php on line 5225
مکتب مشاوره و تحقیق در سازمان مدیریت صنعتی - IMI CONSULTING
Images_Base_IMILogo
مکتب مشاوره و تحقیق در سازمان مدیریت صنعتی

شعار ما:

مشاوره حرفه‌ای، بر مبنای اصول حرفه‌ای

 • مشاوره‌ی مدیریت نیازمندِ بینش، تجربه، دانش و اصول حرفه‌ای مستحکمی است؛
 • مشاوران مدیریت دانش مدیریت را طی سال‌ها تجربه و تأمل در سازمان‌های متنوع به آزمون گذاشته، کسب کرده و انباشته‌اند؛
 • مشاوران حرفه‌ای، با به‌کارگیری مستمر دانش و تجربه، به مدل‌های بومی خاص خود برای حل مسائل متفاوت و منحصربه‌فردِ سازمان‌ها دست یافته‌اند؛
 • پای‌بندی به اصول حرفه‌ایِ مشاوره‌ی مدیریت همان سرمایه‌ی ما برای مشارکت در فعالیت‌های توسعه‌ایِ سازمان‌ها و بنگاه‌های ایرانی است؛
 • بیش از پنجاه سال سابقه‌ی حرفه‌ایِ مشاوره‌ی مدیریت، و توجه و تعهد به اخلاق حرفه‌ای در این حوزه، که طی ده‌ها سال، سینه به سینه در کالبد فرهنگیِ سازمان حفظ شده، مایه‌ی مباهات سازمان است.
 • همیشه و در همه جا و در همه شرایط، خداوند بزرگ را حاضر و ناظر بر کارم می‌بینم و خالصانه رضایت او را می‌جویم.
 • معتقدم که مدیریت، نظامی خلاق و ثمربخش برای بهترین بهره‌برداری از منابع محدود مادی و انسانی در راه توسعه اقتصادی و اجتماعی است.
 • سعی دارم نه تنها کار و رفتارم معرف خوبی از یک کارشناس حرفه‌ای مدیریت و نمونه مطلوبی از عملکرد سازمان باشد، بلکه ایده‌ها و معیارهای زندگی حرفه‌ای و خصوصی‌ام چنان بلند و عالی شود که به ارتقاء حیثیت حرفه‌ای و به اعتبار سازمانم کمک نماید.
 • پیوسته می‌کوشم تا افکار عمومی مردم ایران را با فلسفه، مفاهیم، کاربرد و فواید دانش مدیریت آشنا سازم.
 • سازمان و شخص خودم را درخدمت مشتری می‌دانم و مصلحت وی را مقدم قرار می‌دهم.
 • نسبت به مشتری حس همدلی دارم و در تمامی مراحل انجام خدمت خود را به جای وی قرار می‌دهم و از دیدگاه او نتایج کارم را ارزیابی می‌کنم.
 • به نتایج نهایی کار و اثربخشی راه‌حل‌های پیشنهادی واقفم و می‌کوشم تا ایده‌آ ل‌های نظری را با شرایط واقعی و مقتضیات زندگی به ثمربخش‌ترین وجه آشتی دهم.
 • کلیه اطلاعات و اسرار مربوط به مشتری را که از طریق اجرای طرح‌ها و تماس‌های دیگر به دست می‌آید ، محرمانه تلقی می‌کنم .
 • هیچگاه به توانایی تخصصی خود قانع نیستم و تلاش مستمر دارم تا دامنه دانش و مهارت حرفه‌ای را تا سرحد استعداد و قابلیت فردی‌ام توسعه دهم.
 • می‌کوشم تا در انجام و ارزیابی کار، طبعی کمال‌جو و سلیقه‌ای مشکل پسند داشته باشم. از یکنواخت بکار بردن یک راه‌حل ثابت برای مسایل بپرهیزم و از ارزش‌ها و سازش‌های عامیانه بگریزم.
 • خود را در مقابل نتایج ناشی از طرح‌ها و اقداماتم مسئول می‌دانم و به هیچ کاری اقدام نمی‌کنم مگر آنکه قبلاً اطمینان داشته باشم که منافع حاصل از کارم، بیش از هزینه‌های ناشی از اجرای آن خواهد بود.

امروزه کشور ایران و منطقه‌ی پیرامون‌اش، در کنار فرصت‌های متعدد، با چالش‌های بسیاری نیز مواجه است؛ هم در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی، و همک در عرصه‌های زیست‌محیطی، فرهنگی و …. سازمان مدیریت صنعتی خود را مسئول و متعهد می‌داند تا با به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود، در کنار سایر ذی‌نفعان کلیدی، در رفع چالش‌های موجود و استفاده از فرصت‌های پیشِ روی ملت‌های ایران و منطقه بکوشد. تیم سازمان به انرژی حاصل از «هم‌افزایی» برای ظرفیت‌سازی‌های روزافزون تک‌تک ذی‌نفعان بسیار امیدوار است و تلاش دارد با پیوستن توان‌مندی‌های خود به توان‌مندی‌های سایر صنایع، سازمان‌ها، نهادها و کسب‌وکارهای کشور حل مسائل کشور را با اولویت‌دادن به اقتصاد و صنعت تسهیل کند و این مهم بدون همراهی شما (مدیران، صنعت‌گران، کارفرمایان، کارآفرینان، دانش‌گران، سیاست‌گذاران و …) ممکن نمی‌شود.

معرفی سازمان مدیریت صنعتی

Image_IMI_Consulting_Tandis
هم‌راهی شما عامل موفقیت ما

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید

خود مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

به دنبال حل مسائل سازمان خود هستید؟

برای مشورت با مشاوران حرفه‌ای مدیریت و مشاوران مجرب کسب‌وکارِ «سازمان مدیریت صنعتی» در تهران و یا نمایندگی‌های استانی با ما تماس بگیرید، یا درخواست خود را آن‌لاین ارسال کنید.

از همکاری مجدانه و همه جانبه سازمان مدیریت صنعتی و تلاش صمیمانه و مستمر مشاوران آن سازمان که با پشتکار و همتی بی شائبه، مبتنی بر اعتقاد و ایمان کاری، تا حصول نتیجه مطلوب نهایی ما را همراهی کردند سپاسگزاری می‌نمایم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید.